KOREKCJA POWIEK GÓRNYCH I DOLNYCH

Jeżeli szukasz wysokiej jakości wykonywanych usług za rozsądną cenę … to mogę Ci pomóc ...

Zaopiekuję się Tobą!

Długofalowa współpraca z kliniką!

Zaufaj mi i zapytaj bez zobowiązania!

Oferuję Ci:

  • krótki okres oczekiwania na zabieg
  • opiekę przed operacją, w czasie operacji oraz po operacji
  •  wszystkie formalności związane z wyjazdem na zabieg
  • na życzenie zamówienie noclegów w bardzo dobrych cenach
  • na życzenie transport

Opieka oczu w Czechach

Operacja powiek górnych i dolnych jest to zabieg chirurgiczny, którego celem jest poprawa wyglądu powiek górnych oraz dolnych. Nazywany jest on również blepharoplastyką. Przez całe nasze życie, siła grawitacji przyciąga skórę w dół. Skóra wokół oczu jest szczególnie cienka i delikatna, dlatego dość łatwo się rozciąga i opada, dodając tym samym lat i pozbawiając młodego spojrzenia. W większości przypadków jest to problem kosmetyczny, ale jeżeli skóra zaczyna zasłaniać źrenice, wówczas ogranicza pole widzenia pacjenta. Nadmiar skóry usuwa się chirurgicznie. Jest to zabieg prosty lecz czasochłonny.

Operacje powiek dolnych gornych - obrazek

Zabieg korekcji powiek

Górnych oraz dolnych

Na czym polega operacja lub zabieg powiek górnych oraz dolnych i jak się do niego przygotować? Jeśli Twoje górne powieki opadają a pod oczami zaczynają się tworzyć nieestetyczne worki, być może rozważasz poddanie się zabiegowi korekcji powiek.

Jeśli uznasz, że taki zabieg jest Ci potrzebny, zadzwoń do mnie i uzyskaj konkretne informacje. Pomogą ci one podjąć decyzję.

Przed operacją

Pierwszym krokiem zawsze jest konsultacja z lekarzem chirurgiem. Podczas spotkania lekarz zapyta Cię o przebyte choroby. Ustali, czy konieczne będą dodatkowe badania oraz oceni stan skóry wokół oczu sprawdzając, czy zabieg będzie dotyczyć tylko powiek górnych czy także dolnych. Konsultacja powinna służyć także omówieniu oczekiwań pacjenta i skonfrontowania ich z rzeczywistością.

W czasie operacji

Po lokalnym znieczuleniu specjalnymi anestetykami,które obniżają krwawienie, operujący chirurg usunie nadmierną ilość skóry za pomocą wysokofrekwencyjnego elektrokautera oraz skalpela. Jeżeli jest taka potrzeba, zostaną też usunięte zwisające worki tłuszczowe, co zapewni lepszy i trwalszy efekt. Następnie rana zostanie zszyta nićmi i zabezpieczona opatrunkami. Po operacji pacjent może w obecności osoby towarzyszącej opuścić szpital.

Po operacji

Zalecane jest przykładanie zimnego okładu na powieki przez pierwsze 2-3 dni po operacji. Okładu nie należy nakładać bezpośrednio na operowane miejsce, prosimy o podkładanie pod okład czystej chusteczki. Najlepsze jest chłodzenie powiek z przerwami, aby nie przeziebić zatok. Na etapie pooperacyjnym, podczas pierwszych dni konieczne jest unikanie wysiłku fizycznego. Po upływie 6 – 7 dni pacjent zostanie zbadany, w tym czasie zostaną również usunięte szwy.